Vlasové trendy z přehlídkových mol

Módní přehlídky nemusí být nutně zaměřeny jenom na to, co se bude v následujících měsících nosit. Jde o ukázku celkových trendů, které souvisí i s tím, jak by měly vypadat vaše vlasy. A jaké jsou hlavní vlasové trendy z přehlídkových mol? Seznámíme vás s tím, co aktuálně frčí.

Doplňte účes něčím netradičním

Nejenom, že účes může být vytvarován do různých podob. Pokud vás zajímá inspirace, která je spojena s tím, jaké mohou existovat vlasové trendy, nesmíme zapomínat na hit, který je spojený s tím, že účes doplníte něčím skutečně netradičním. Příkladem mohou být třeba provázky v různých barvách, stejně jako to mohou být pestrobarevná peříčka. Jedinečná kombinace, která vypadá velmi zajímavě.

Nebojte se žlutých a oranžových barev

I když se v účesech příliš nepoužívají, je nutné říci, že to může být na škodu. Ostatně to potvrzuje řada modelek, které se nebojí přijít s něčím originálním. A tím je žlutá, nebo oranžová barva, kterou je účes doplněn. Pokud hledáte něco jednoduššího, inspirujte se třeba decentními žlutými melíry. Pokud se nebojíte unikátního stylu, zkuste si nechat vlasy podbarvit oranžovou barvou. Bude to vypadat vskutku jedinečně.

Ležérní copy skvěle vypadají a jsou praktické

Jste majitelkou delších vlasů a tak víte i to, že takový účes je někdy obtížné uhlídat? Potom se inspirujte modelkami a využijte jeden dlouhý cop. Nejenom, že se jedná o dokonalou volbu do větrného počasí. Rozhodně vás nezklame ani krása daného účesu. Ideální je, pokud nebudete perfekcionistka a zvolíte spíše ležérní variantu.

Vlny nikdy nezklamou

Módní přehlídky mohou přicházet i s klasickou, a to v podobě různých stylových vln. Vypadá to, že ty nikdy nevyjdou z módy. Dokážou dát vašemu účesu zajímavou eleganci, nehledě na to, že mohou být spojeny také s tím, že zvýší objem vašeho účesu. I když příprava takového vzhledu může být náročnější, rozhodně se vyplatí se touto cestou vydat.

Publikováno: 15. 11. 2017

Kategorie: Nezařazené

Autor: Lucie Matoušková