Nezařazené

Jsou duhové vlasy moderní

Written by Redakce

Trendy spojené se zajímavými účesy jsou charakteristické tím, že je zde jasná snaha o výraznost a celkovou originalitu. Čím netradičně účes vypadá, tím lépe. Jednou z možností, na kterou se mnoho žen ptá, jsou i duhové vlasy. Jedná se o cestu moderní, nebo o postup, který byl hitem spíše v minulosti? Odpovíme vám.

Začalo to náhodně

Jak trend duhových vlasů začal? Poměrně netradičně a dá se říci, že i náhodně. To proto, že došlo ke smíchání blonďatého, růžového a modrého odstínu, vlivem čehož vznikly takzvané rainbow hair. Unikátní vzhled, který je spojený s barvami, které charakterizují hologram. Už to jasně ukazuje, že se jedná o něco unikátního, co je spojeno nikoliv s dobou minulou. Ale s dobou současnou. Tedy za předpokladu, že bude tento styl realizován v kvalitním kadeřnickém salonu.

Trendem od roku 2017

Kdy se tento trend objevil poprvé? Pokud máme být objektivní, tak musíme říci, že se tak stalo v roce 2017. To byla ona doba, kdy se duhové vlasy staly poměrně populární. A to hlavně v oné holografické podobě, která nabízí dokonalý výsledný efekt. Vzhledem k neutuchající oblíbenosti musíme říci, že jsou moderní i nyní, což dokládá i stále velký zájem a také mnoho žen, které je nosí. Pokud se podíváme také na období, kdy tuto volbu vyzkoušet, doporučujeme je hlavně v létě, kdy jsou skvělou volbou třeba na hudební festivaly, kde s nimi zaujmete.

Hit i ve světě celebrit

Jsou to právě i celebrity, které se snaží jít neustále s dobou a mít na své hlavě něco, co je velkým hitem. I ty jsou potvrzením, že daná možnost skutečně mezi moderní a zajímavé patří. Ptáte se, které slavné ženy tomuto trendu jasně podlehly a které se ho rozhodly vyzkoušet? Pokud svět zahraničních osobností příliš nesledujete, tak můžeme zmínit, že mezi propagátorky patří Kylie Jenner, nebo stále populární zpěvačka Britney Spears.

About the author

Redakce

Leave a Comment