Jsou duhové vlasy moderní?

Trendy spojené se zajímavými účesy jsou charakteristické tím, že je zde jasná snaha o výraznost a celkovou originalitu. Čím netradičně účes vypadá, tím lépe. Jednou z možností, na kterou se mnoho žen ptá, jsou i duhové vlasy. Jedná se o cestu moderní, nebo o postup, který byl hitem spíše v minulosti? Naopak - na duhovou hřívu v posledních letech sází i mnohé influencerky a blogerky, které si vydělávají pomocí postů a PR článků přes internet.

Začalo to náhodně

Jak trend duhových vlasů začal? Poměrně netradičně a dá se říci, že i náhodně. To proto, že došlo ke smíchání blonďatého, růžového a modrého odstínu, vlivem čehož vznikly takzvané rainbow hair. Unikátní vzhled, který je spojený s barvami, které charakterizují hologram. Už to jasně ukazuje, že se jedná o něco unikátního, co je spojeno nikoliv s dobou minulou. Ale s dobou současnou. Tedy za předpokladu, že bude tento styl realizován v kvalitním kadeřnickém salonu.

Trendem od roku 2017

Kdy se tento trend objevil poprvé? Pokud máme být objektivní, tak musíme říci, že se tak stalo v roce 2017. To byla ona doba, kdy se duhové vlasy staly poměrně populární. A to hlavně v oné holografické podobě, která nabízí dokonalý výsledný efekt. Vzhledem k neutuchající oblíbenosti musíme říci, že jsou moderní i nyní, což dokládá i stále velký zájem a také mnoho žen, které je nosí. Pokud se podíváme také na období, kdy tuto volbu vyzkoušet, doporučujeme je hlavně v létě, kdy jsou skvělou volbou třeba na hudební festivaly, kde s nimi zaujmete.

Hit i ve světě celebrit

Jsou to právě i celebrity, které se snaží jít neustále s dobou a mít na své hlavě něco, co je velkým hitem. I ty jsou potvrzením, že daná možnost skutečně mezi moderní a zajímavé patří. Ptáte se, které slavné ženy tomuto trendu jasně podlehly a které se ho rozhodly vyzkoušet? Pokud svět zahraničních osobností příliš nesledujete, tak můžeme zmínit, že mezi propagátorky patří Kylie Jenner, nebo stále populární zpěvačka Britney Spears.

Publikováno: 06. 10. 2019

Kategorie: Nezařazené

Autor: Lucie Matoušková