Dětský nábytek - kvalitní a bezpečný

Dětský nábytek, to jsou přebalovací pulty, komody, dětské postele a postýlky, jídelní židličky, šatní skříně a regály. Až přijde i váš čas na nákup dětského nábytku, nezapomeňte zabrousit do e-shopu zelenazirafa.cz. Veškerý dětský nábytek splňuje nejpřísnější bezpečnostní podmínky. Týká se to i přebalovacích pultů, které disponují nejen plochou pro přebalování dětí různých věkových kategorií a velikostí, ale také různými přihrádkami a prostory pro odložení plen, mastiček, olejíčků a dalších potřeb pro přebalování.

Dětské kočárky - kvalitní a bezpečné

Specializovaný obchod zelenazirafa.cz nabízí kvalitní produkty vyráběné výhradně v zemích Evropské unie. Kromě dětského nábytku nabízí také autosedačky a kočárky (kombinované, sportovní, luxusní, golfové, trojkombinace i kočárky pro dvojčata). Mezi velmi žádané kočárky patří například kombinované kočárky Raf-Pol. Zaručí malému uživateli bezpečí a pohodlí, vyznačují se moderním a jedinečným designem. Ke kočárkům Rafpol můžete pořídit spoustu nejrůznějších doplňků pro kočárky.

Kombinovaný kočárek - praktické řešení

Pokud se nechcete v budoucnu zabývat otázkou sportovního kočárku, a chcete si "kočárkovou" povinnost vyřídit naráz, je tu řešení pro všechny pragmaticky smýšlející maminky - kombinovaný kočárek (kombinovaný kočárek Baby Design, kombinovaný kočárek Kunert Rotax, kombinovaný kočárek Kunert Romantic, kombinovaný kočárek Kunert Mila, kombinovaný kočárek Riko Basic, kombinovaný kočárek Baby Merc Faster 3 Style, kombinovaný kočárek Baby Merc Zipy Q a další).

Co vlastně kombinovaný kočárek obsahuje?

  • Dvojkombinace vás vybaví sportovním a hlubokým kočárkem.
  • Trojkombinace obsahuje kromě sportovního a hlubokého kočárku i autosedačku.
Jednoduché, praktické a šetrné řešení, díky kterému vám odpadne povinnost pořizovat sportovní nebo golfový kočárek pro větší dítě. Řešení najdete na zelenazirafa.cz.

Publikováno: 30. 06. 2020 / Aktualizováno: 31. 07. 2023

Kategorie: Nezařazené

Autor: Lucie Matoušková