Jak zatočit s nízkou teplotou, nebo horkými letními dny na pracovišti?

Příliš vysoké, nebo nízké teploty na pracovišti nejsou nic neobvyklého. Mnozí z nás se s nimi potýkají denně. Patří k diskutovaným tématům, která provozovatelé či zaměstnavatelé často zanedbávají i přesto, že podle zákona je jim udělena povinnost nějakým způsobem teplotu na pracovišti regulovat tak, aby byla přívětivá pro zaměstnance. Přitom je vhodná teplota důležitým faktorem pro náš lepší výkon. Ideální teplota pro práci v kanceláři by měla být v rozmezí 20 °C až 27 °C. Vaše situace na pracovišti nám rozhodně není lhostejná a máme pro vás jednoduché řešení v podobě mobilní klimatizace a mobilních topidel.

Mobilní klimatizace

Úmorná letní vedra v kanceláři nejsou příjemnou záležitostí pro nikoho z nás. Dlouhé dny větráte, ale požadovaný výsledek příjemného chládku se nedostavil. V tom případě se nabízí možnost využití mobilní klimatizace. Je vhodná do vaší domácnosti, kanceláře, ale i třeba s přáteli na chatu. Můžete ji libovolně přenést, kde pobýváte nejčastěji. Výhodou je její variabilita a také cena, jelikož není stavebně a cenově náročná, jako například klimatizace nástěnné. Tip: S vlhkostí vám pomůže vhodně zvolený odvlhčovač do domácnosti.

Mobilní topidla

V zimním období často radiátory nevyhřívají místnost tak, jak bychom očekávali. Vhodným řešením je pořízení mobilního topidla. Topidla jsou zařízení, která se používají v dílnách, ale taky v garáži, na stavbě, v hale a některé typy i na zahradě. Jsou dobrým pomocníkem nejen do kanceláře, ale i do výše uvedených prostorů. Mrazivé dny úž nebudou takový problém, jako tomu bylo doposud. Pokud tedy plánujete pořídit si mobilní topidlo nabízí se řada možností, kde ho využít. Tip na závěr: Dobrou volbou mohou být také elektrické přímotopné konvektory.

Publikováno: 07. 08. 2021

Kategorie: Nezařazené

Autor: Lucie Matoušková