Vlasové trendy pro letošní podzim

Záleží vám na tom, jak vypadáte a zároveň chcete jít s dobou? Pokud ano, podívejte se na hlavní vlasové trendy pro letošní podzim. Je jich poměrně dost a tak vám přinášíme několik hlavních tipů, se kterými vedle zaručeně nešlápnete.

Mikádo je pořád trendem

Myslíte si, že doba na takzvané mikádo je už dávno pryč? Rozhodně ne. Pokud chcete mít vlasy spíše střední délky, je to trend, se kterým na podzim rozhodně neuděláte chybu. Navíc jde o účes, který se cekem dobře udržuje, a to hlavně pro ne příliš velkou délku vlasů. Pozitivem je i to, že se jedná o jeden z univerzálních účesů, který sluší velkému množství žen.

Zaplétané copy

Jste majitelkou delších vlasů a nechcete je stále nosit rozpuštěné? Pokud neuvažujete ani nad jejich zkrácením, rozhodně zkuste jeden z podzimních hitů, kterým jsou zaplétané vlasy. Trendem jsou rozhodně copy, které jsou velmi bohaté, a rozsáhlé. Pokud chcete zkusit něco nového, můžete kromě klasiky využít i cop francouzský, nebo takzvaný rybí, který vypadá netradičně a velmi stylově.

Jednoduchá ofina

Jejich doba zde byla v minulosti, ale současné podzimní trendy jasně ukazují, že se tento účes zase vrací. A není se čemu divit, jelikož o něm můžeme říci, že stále vypadá velmi originálně. Primárně by to měla být pravidelnost, která bude danou ofinu charakterizovat. A její délka? Ideálně k vašemu obočí.

Netradiční barvou nic nezkazíte

Zmínili jsme typy na tři originální moderní účesy. Pokud jeden z nich zvolíte, máte jistotu, že jdete s dobou. A jak je to s barvou? Zde se rozhodně nebojte experimentovat. Tři tipy jasně ukazují, že barva vlasů by měla být nepřehlédnutelná. Hitem bude rozhodně výrazná blond barva, stejně jako růžový nádech. Nemalou originalitou ale zaujme i ledová patina, která se hodí každé ženě, která chce být jiná. A která chce, aby jí to dokonale seklo.

Publikováno: 03. 01. 2018

Kategorie: Nezařazené

Autor: Lucie Matoušková