Slavné modelky s rezavými vlasy

Zrzavá barva vlasů byla velmi dlouho opomíjená a mnoho žen ji dokonce ani nemělo. Vše změnilo až několik modelek, které jasně ukázaly, jak může být tento barvený odstín jedinečný. A rázem se právě on stal velkým trendem. A které modelky s rezavými vlasy patří mezi nejznámější a nejslavnější? Podívejte se na několik z nich.

Kiki Willwems

Je jí teprve dvacet let, a tak se stává poměrně zajímavým vzorem pro mnoho mladých dívek. A to hlavně proto, že se nebojí ukázat své dokonale rezavé vlasy. I díky nim se stala tváří několika velmi známých značek. A jaké patří mezi nejznámější? Tato modelka se stala ikonou například pro módní značku Zara, stejně jako je tváří i mnoha kampaní prestižní firmy Calvin Klein.

Julia Hafstrom

Pokud e zajímáte o svět módy, jistě jste s touto modelkou přišla do styku. Viděla jste ji na řadě produktových materiálů. Je jí 25 let a jejím poznávacím znamením jsou právě rezavé vlasy. A jaké značky si ji právě proto vybraly? Je to třeba známý Dior a jeho kosmetické odnož, nebo neméně prestižní módní značka Tommy Hilfiger.

Maggie Rizer

Myslíte si, že zrzavá barva sluší jenom mladším modelkám? Je to velký omyl. Právě toto jméno totiž potvrzuje, že s takovou barvou vlasů nešlápne vedle ani žena, které je téměř 40. Tato modelka, která je zároveň i velmi známou aktivistkou, často propaguje známé značky Celine, nebo Versace. I když je spíše spojována se světlým zrzavým odstínem, sedne jí dokonale.

Lili Cole

Znáte značky, jako třeba Tiffany & Co., Rimmel, nebo známá Prada? Pokud ano, možná znáte i tuto třicetiletou modelku, která se svými zrzavými vlasy zaujme na první pohled. A to i pro jejich odstín, který má velmi blízko k tomu přírodnímu. Je dokonalou ukázkou toho, že mít takové vlasy je jasný trend. Navíc jde o její přírodní barvu vlasů, což poznáte i podle odstínu jejího obočí, který je také lehce zrzavý.

Publikováno: 27. 12. 2017

Kategorie: Nezařazené

Autor: Lucie Matoušková