Celebrity a jejich účesové proměny

Svět celebrit je velmi sledovaný. Pro někoho se jedná o osoby, které mohou udávat styl jak v módě, tak právě v účesu. Jde většinou o první osoby, které začínají měnit zažité trendy. Dokládá to i fakt, že řada celebrit svůj účes změnila poměrně rapidním způsobem. O koho se přesně jednalo se jak daná změna nyní vypadá? Podívejte se sami.

Katy Perry

Znáte tuto zpěvačku hlavně s jejími dlouhými vlasy? Pokud ano, možná jste ji v poslední době neviděli. Právě ona ukázala, jak rapidní může být změna vzhledu, pokud se nebojíte něco udělat se svým účesem. Katy Perry přišla se změnou skutečně radikální, jelikož je na ježka. A není to jenom ona, jelikož stejnou cestou se vydala třeba i Cara Delevingne.

Selena Gomez

Také jedna z poměrně známých celebrit, kterou charakterizovaly husté a delší vlasy. I ta se vydala cestou výrazného zkrácení. Nešlo však o změnu tak rapidní, jako v předchozím případě, ale říci musíme, že se změnila k nepoznání. Rozhodla se vsadit na trendy účes v podobě mikáda, o kterém stále musíme říci, že jí celkem výrazně sluší. Jde tedy stále o krok správným směrem.

Halle Berry

Tuto známou herečku jistě není nutné nijak výrazně představovat. Pokud byla dlouho něčím charakteristická, tak rozhodně tím, že pro ni byl typický spíše kratší účes. To se ale změnilo. Moderní postupy umí vlasy i zajímavým způsobem prodloužit, což je právě tato situace. Její rapidní změna je spojena s tím, že z krátkých vlasů má podstatně delší. A to díky prodlužování za poměrně krátkou dobu.

Salma Hayek

Dlouhou dobu byly pro tuto herečku jasně charakteristické kaštanové vlasy. Ani to už není pravda, protože i tato herečka přišla s rapidní změnou svých vlasů. Nikoliv ale v délce, nýbrž v barvě. Nyní ji poznáte podle vlasů v růžovém odstínu. Ten je na první pohled skutečně nepřehlédnutelný, a musíme říci, že herečce i velmi sluší.

Publikováno: 20. 12. 2017

Kategorie: Nezařazené

Autor: Lucie Matoušková