Nápady na účesy pro cosplay

Co je to cosplay? Zajímavý trend, který vychází z komiksů a počítačových her. I když se u nás stále jedná o zábavu především pro nadšence, ve světě jsou komunity mnohem větší. A právě odtud si můžeme brát nápady na účesy pro cosplay. Jaké patří mezi jasnou volbu? Podívejte se na několik osvědčených tipů.

Sněhurka

Učarovala vás pohádka o Sněhurce? Pokud ano, jistě si pamatujete, jaký měla zajímavý účes. A jelikož je tato postava v rámci cosplay poměrně oblíbená, je možné se nechat inspirovat i zajímavým účesem. Jak by mněl vypadat? Zcela pochopitelně mu musí dominovat černá barva s délkou vlasů, která je zhruba po ramena. Vlasy by měly být lehce vlnité. Co za žádných okolností nesmí chybět, to je zcela nezbytný doplněk v podobě tenké červené čelenky do vlasů.

Locika

Poměrně známá pohádka bratří Grimmů, která nese originální název Rapunzel. Jde o princeznu s dokonale blonďatými vlasy. A ty mohou také patřit mezi jedinečné nápady na cosplay účesy. Naprostým základem musí být blonďatý odstín vlasů. Pokud jde o jejich délku, tak platí, že čím jsou delší, tím lépe. Ideální kombinace je spojena s vlasy dokonale vlnitými, které nepostrádají výrazný objem. Ideální je doplnit je také jedním výrazným dlouhým copem a několika živými květy, které se skvěle hodí.

Future Warrior

Ženská postava, která podle názvu sice může vypadat nebezpečně, ale když se podíváme na její vzhled, tak zaručeně zaujme svým moderním a sexy účesem. Základem je jeho čistý blonďatý odstín. Vlasy je ideální mít delší a dokonale vlnité, až k oblasti dekoltu. Jde o jasný trend, který sice vychází z této cosplay postavy, ale když se na něho podíváte blíže, je tak moderní, že se bez problémů hodí i na běžné nošení do společnosti. Zaujme i jeho celková jednoduchost v souvislosti s tvorbou. Stačí vytvořit vlny, dodat vlasům objem a už můžete vyrazit kamkoliv.

Publikováno: 06. 12. 2017

Kategorie: Nezařazené

Autor: Lucie Matoušková