Kde vzít inspiraci

Chcete mít účes, který bude dokonalý a trendy? Nejenom, že je vhodné oslovit profesionální kadeřnici, ale je vhodné se nechat i zajímavě inspirovat. A kde vlastně vlasové inspiraci hledat? Konkrétních možností je celá řada. Podívejte se.

Sledujte internetové magazíny

Najdete jich ohromné množství, a to velkých i malých. Většina těch, které jsou zaměřeny na ženy, mají i svou sekci, která je věnována kráse. A právě tato konkrétní sekce by vás měla zajímat ze všeho nejvíce. Je to právě tato sekce, kde čas od času narazíte na zajímavé účesy, které vám mohou posloužit jako velmi dobrá inspirace. Poté už stačí účes ukázat své kadeřnici a nechat si takový vytvořit.

Sledujte módní přehlídky

Je jedno, zda na některou vyrazíte, nebo se podíváte na přenos v televizi, nebo třeba na Youtube. I když většina žen sleduje přehlídky hlavně kvůli konkrétním modelům oblečení, není to vše, co mohou nabídnout. To proto, že modelky mají často i stylové líčení, stejně jako mají dokonalé účesy. Na ty se můžete zaměřit a brát je jako velmi dobrou inspiraci pro běžný den, i výjimečné příležitosti.

Nahlédněte do časopisů

Těch, které jsou určeny ženám, a které se věnují módě, je na pultech trafik poměrně obsáhlé množství. Některé jsou spíše levnější a místní, jiné jsou překladem časopisů, které jsou vydávány po celém světě. Ty jsou dobrým vodítkem pro moderní ženy, které hledají inspiraci, která se netýká jenom naší země, ale které pochopitelně i přesahuje naše hranice.

Rozhlížejte se kolem sebe

Mohou to být třeba kolegyně ve vaší práci, mohou to být vaše kamarádky, nebo to může být někdo z rodiny. Pokud o sebe dané ženy dbají, často mohou přijít i s celkem zajímavým účesem. I toto je cesta, která vám umožní se poměrně zajímavě inspirovat a mít na hlavě něco, co je v dnešní době opravdu trendy. Navíc můžete i zjistit, která kadeřnice takový účes zvládla.

Publikováno: 10. 01. 2018

Kategorie: Nezařazené

Autor: Lucie Matoušková