Test vlasových barev

Barvit si vlasy je něco zcela přirozeného a běžného. Bohužel kvalita barev na vlasy je velmi různorodá. Pokud hledáte kvalitu s ohledem na vlastnosti, ale i bezpečí pro vaše vlasy, podívejte se na test vlasových barev. Ten nezávislý vám řekne, které patří mezi nejlepší. My vám přinášíme několik z těch, se kterými rozhodně nešlápnete vedle.

Logona

Poměrně unikátní produkt, který sice patří mezi ty dražší, ale na druhou stranu zaujme svým složením. Je určený pro ty ženy, které nechtějí svým vlasům nijak výrazně ubližovat a tak hledají složení, které je čistě přírodní. A to je příklad právě této barvy. Test vlasových barev pro ni v porovnání s ostatními vyšel velmi dobře, a to hlavně s ohledem na celkovou šetrnost k vlasům samotným.

Wella Koleston

Tato značka není ve světě vlasové kosmetiky žádným nováčkem. Nabízí celou řadu různorodých produktů, a když bychom se měli podívat i na test vlasových barev, tak musíme jasně říci, že velmi dobře zde vychází produkt Wella Koleston. Kromě svých pozitivních vlastností zaujme také tím, že jeho cena je celkem příznivá. Proto je tatro krémová barva oblíbená hlavně u domácího barvení.

Khadi

Tato zajímavá barva na vlasy je založena výhradně na přírodním složení, které sice nemusí vždy dosahovat výsledků, jako u chemických barev, ale na druhou stranu je s ohledem na ochranu vlasů velmi šetrná. Pokud se na barvu podíváme blíže, tak může zaujmout i to, že se jedná o barvu, která byla oceněna v různých zahraničních nezávislých testech.

L´Oréal Casting Creme Gloss

I tato značka je poměrně známou a vyhledávanou. A to mimo jiné i proto, že dokáže nabídnout celkem dobrou kvalitu. Krémové složení této barvy zajišťuje jednoduchou aplikaci, stejně jako to, že barva dobře drží. Navíc testy uvádějí, že bez problémů zvládne i několik desítek mytí a vypadá stále dokonale.

Publikováno: 29. 11. 2017

Kategorie: Nezařazené

Autor: Lucie Matoušková