Razítka na oblečení, která ocení každá maminka

S nástupem ratolestí do školky většinou také přichází povinnost podepisování všech věcí, aby se předešlo jejich ztrátám a odcizení. Děti si zkrátka mezi sebou občas nějaké to tričko či kalhoty prohodí nebo ho nechají někde povalovat, a pak se těžko dá dopátrat toho, co čí je, protože dítko si ještě veškerý svůj textil nemusí poznat. Jenže podepisování propiskou vydrží jen pár praní a je i hrozně zdlouhavé. Naštěstí existuje mnohem praktičtější, a dokonce i zábavnější řešení.

Ideální řešení pro rozlišení potřeb školkových dětí

Nejen, že si ve školce nemusí kluci a holky, to co na sobě nosí, poznat, ale mnohdy se i stává, že mají stejné kousky, a pak často přichází dítka domů v o číslo větších botách nebo tričku. Tomu se dá jednoduše předejít označením všech potřeb symbolem. Jmenovky na oblečení pro děti se už dávno nemusí psát ručně a vyšívat monogram jako kdysi dávno. Doba totiž pokročila a tato záležitost se dá vyřešit rychleji a zábavně. Praktickým řešením jsou razítka na oblečení. Jde o rychlou a levnou cestu, jak ratolestem označit věci do školky. Dítko si navíc vybere personalizovaný motiv přesně podle sebe. A tak to může být třeba nějaké zvířátko, kytička či roztomilý dětský motiv v kombinaci se jménem dítěte, a to nejen v černé, ale i v dalších barvách.


I ve škole se vyplatí mít věci podepsané

Nejen ve školce, ale i ve škole, především na prvním stupni, se vyplatí mít věci označené a podepsané, ať už jde o tričko a tepláky na ven do družiny nebo třeba o věci na tělocvik. Věci se ztrácejí i tam. Razítko na textil – na oblečení s obrázkem a jménem dítěte perfektně rozliší všechen textil, který se v případě ztráty snadno identifikuje. Razítka mají odnímatelnou krytku, která se dá jednoduše nasadit zpět. Po natisknutí rychle zasychá, a kromě toho také skvěle vypadá. Na rozdíl od nálepky, která se by se po čase mohla začít odlupovat, nebo od nášivky, která by dítko škrábala a dráždila, orazítkovaná trička, mikiny, tepláky, kraťasy a další kousky vydrží několik desítek praní.

Aby se na táborech už nic neztratilo

I tábory jsou místem, kde často dochází ke ztrátám a záměnám oblečení. Pro tyto situace jsou jako stvořená razítka na oblečení se jménem a veselým obrázkem, kterými jednoduše označíte veškerý obsah kufru vašeho dítka. To navíc bude razítkování bavit. Vybere si motiv, který se mu líbí ve své oblíbené barvě, a s označováním může pomáhat.

Kvalitní, odolné, barevné a zábavné

Razítka na textil na první pohled zaujmou svým zábavným designem. Mimo to jsou také mimořádně praktická. Mají odnímatelné víčko zabraňující vysychání, úctyhodnou výdrž, jsou kvalitní a mimořádně odolná. Navíc existuje dlouhá řada motivů, ze kterých je možné vybírat. A až barva v razítku vyschne? Není nic jednoduššího než inkoust vyplnit. Kromě klasické černé je k dostání i červená nebo modrá barva. S náhradním inkoustem vydrží razítko až úctyhodných 1.000 otisknutí.

Příjemné provonění domova a dekorace do dětského pokojíčku v jednom

Zajistěte příjemné provonění svého domova a vneste oblíbené vůně i do dětského pokojíčku. Stylová aroma lampa – difuzér doterra nejen provoní interiér, ale také se stane zajímavou dekorací, která zaujme kluky i holky. Limitovaná edice s esenciálními oleji s vůní máty a mandarinky a prostorovým sprejem s vůní eukalyptu a rozmarýnu okamžitě a na dlouhou dobu provoní místnost. Sprej navíc poslouží i jako dezinfekční gel. Vůně se spouští tlačítkem na vláčku, který také píská, vypouští páru, svítí a houká. Kvalitní esenciální oleje dodají interiéru vůni a působí blahodárně na zdraví i psychiku.

Publikováno: 02. 08. 2023

Kategorie: Oblečení

Autor: Lucie Matoušková